Laminat Parke İşleri

Zemin bir mekanın kuşkusuz en çok kullanılan bölümüdür.İşte bu nedenle zemin malzemesi seçerken mekanın estetik bütünlüğü kadar malzemenin fonksiyonelliğini de gözönünde bulundurmak gerekir.

PVC & PARKE zemin kaplamaları bu 2 özelliği de mükemmel şekilde birleştirir.Çok geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı,dayanıklı ve hesaplıdır.

Laminat Parke’nin ham maddesinin % 90’ından fazlası ahşap olup , ağaç endüstrisinde ortaya çıkan kırpıntı ve talaş gibi yan ürünler değerlendirilerek üretilmiş üstün kaliteli laminat parkelerdir.

GoldDekorasyon Laminat Parkeleri hem evlerde, hem de zemin sirkülasyonunun yoğun olduğu mekanlarda (showroom, ofis, müze, hastane, okul) rahatlıkla kullanılabilen,DPL ve HPL sistemi ile üretilen laminat yer döşeme malzemesidir.4 katmandan oluşmuştur. 7 mm’lik HDF plaka üzerinde dekoratif film ve koruyucu katman, altında ise direnci arttıran dengeleyici film mevcuttur.

Laminat Parke panellerin tabana yapıştırılmadığı ve çakılmadığı yüzer sistem uygulama ile döşenir. Bu durum uygulamada montaj kolaylığı sağlar.

Avrupa standartlarına uygundur. Aşınmaz, ezilmez, alevden, ısıdan ve sudan etkilenmez.
Kir ve leke tutmadığı için kolay temizlenir ve antibakteriyeldir.

Laminat Parke her zevke uygun renk ve desen seçenekleriyle ideal bir döşeme malzemesidir

gold dekorasyon destek

Musique de démonstration.