İç Dekorasyon

Gold Dekorasyon olarak yaaşm alanlarımızı güzelleştirmeyi hedef edindik , konusunda uzman ve deneyimli dekoratör ve mimarlarmızla hayallerinize cevap vermeye hazırız.

İç Dekorasyon, renk, kumaş, mobilya ve aksesuarlar ile tanımlanamaz. Evin tam şekli ve odaların büyüklüğü, mobilyaların kumaşlarının seçiminde veya masa ve sandalyelerin ahşabının tercihinde göz önüne alınan bir husustur.

Toplum ve teknoloji, evimize şekil verip, bizim o evde yaşama tarzımızı da etkilemektedir.

İç dekorasyon işinde olan kimi insanlar trendlere pek fazla aldırış etmiyor ve trendlerin geçici olduğunu söylüyorlar. Onlara göre Orta Çağ'da güzel kabul edilen bir renk günümüzde de güzeldir.

Yani klasikler kanıtlanmış bir güzellik getirir.
Buna ters olarak günümüzün değişen hayat şartları kişiye özel renklerin ve dekorasyonun tercih edildiği, daha az resmi bir dekorasyon tarzını ön plana çıkarmıştır.

Günümüzde ev sahibi olan genç insanlar, evlerinin dekorasyon sürecinin içine daha çok dahil olmak istiyorlar. Bunun sebebi genç insanların daha çok gezmeleridir. Farklı kültür ve dekorasyon tarzlarını dünyayı gezerek gören gençler, bunların arasından beğendiklerini seçerek kendilerine has dekorasyon tarzlarını belirliyorlar.

Bu arada insanlar geçmiş dönemlerin tarzlarından etkilenerek kendi dekorasyon tarzlarını da yaratabiliyorlar. 30'lar, 40'lar, 60'lar ve 70'ler günümüze ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.
Avrupa ve Amerika'daki kimi evlerde alışık olunmadık çeşitli desenler kullanılıyor. Vinil ve deriden duvar kağıtları kullanılıyor ayrıca, gerçek hayvan derisi ile kaplanmış koltuklar tercihler arasında. 20'ler ve 40'lar arasında Fransız mobilyalarında kullanılan sürüngen derileri günümüzde de bazı ev sahiplerinin tercihi olabiliyor.


Bir yeni trend ise ilhamını doğadan almış durumda. Mutfakta, çiçek ve doğa baz alınan dizaynlar, güzel vazolar ve çiçek desenli paspaslarla pekiştiriliyor. Böylece ortaya mükemmel bir bütünlük çıkıyor.

gold dekorasyon destek

Musique de démonstration.