Çatı Onarım İşleri

Çatı Aktarma Çatı Tamir Yeni Çatı Çelik Kondirsyon Teras Lanbiri İzolasyon Isı Su Ses Yalıtımı Firmamız Mert çatı'nınTecrübeli Ekibi Ve Güvenilir Elemanları Tarafından Yapılmaktadır.. Gold Dekorasyon Kaliteli Ürün Ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Müşterilerimize Hizmet Sunmaktadır. Müşteri Odaklı Olarak Çalışmayı Kendisine İlke Edinmiş Olan Firmamız, Müşteri İsteklerini Daima Ön Planda Tutarak Hizmetlerini Gerçekleştirmektedir.

KİREMİT ÇATI ONARIMI :
Mevcut kiremitlerin kaldırılması, tırnaklarının temizlenmesi, kırık çürüklerinin atılması, yerine aynı esvapta kiremit ve mahya takviye edilmesi, mevcut ahşap karkasın kontrol edilmesi, kırık çürüklerinin yenisi ile değiştirilmesi. Döşeme tahtası üzerine jüt takviyeli kiremit altı su yalıtım örtüsü birbiri üzerine 10 cm binili döşenmesi. Çatı asma oluksa kelepçeleriyle birlikte değiştirlmesi, ek yerleri, dönüş ve montajları tangit veya silikon ile yapıştırılması. Çatı gizli dereyse, gizli derelerinin, baca kenarlarının polyester keçeli folyolu membran ile izole edilmesi. Mevcut kiremitlerin alt sırası galvaniz telle bağlanarak, düz bir şekilde döşenmesi, mahyaların kireçsiz harç ile dondurulması ve sulanması


KİREMİT ÇATI OLUŞUMU :
Çatı oluşturma ölçümü bir şekilde 10*10 ahşapla aşık diye tabir edilen direklerin yerleştirilmesi (Meyil 33 derece) Yerleştirilen aşık direklerin 5*10 ile bağlanması. Makas üst döşemeye 2cm kiremit altı döşeme tahtalarının aralıksız döşenmesi, döşenen tahta üzerine jüt takviyeli kiremit altı su yalıtım örtüsü birbiri üzerine 10 cm binili döşenmesi. Bina karkası gizli derelerin ve baca kenarlarının polyester keçeli folyolu mebran ile izole edilmesi. Bina karkası PVC asma dere ise 150 / lik asma derelerin 40 cm aralıklarla kelepçe bağlanarak gerekli meyil verilerek monte edilmesi, bitiş noktalarının ve ek yerlerinin tangit veya silikon ile izole edilmesi. Tercih edilen kiremit tipinin alt sırası galvaniz tel ile bağlanarak, düz bir şekilde döşenmesi, mahyaların kireçsiz harç ile dondurulmesı ve sulanması.

TERAS ÇATI ISI ve SU İZOLASYONU
1- Mevcut beton veya kaplama
2- 3mm. keçeli membran ( nokta yapıştır)
3- Buhar havalandırma bacaları (20 m2 bir)
4- 3 mm. fibro camlı membran
5- 1 mm. reçine bağlayıcı macun
6- 3 cm. lamba zıvanalı ekstrüte ısı yalıtım levhası
7- Geotextil keçe serilmesi
8- Akıntı kontrolü şap veya seramik

TERAS ÇATI SU İZOLASYONU
1- Mevcut beton kontrolü
2- Akıntı kontrol testi
3- Astar
4- 3 mm. keçe takviyeli membran
5- Buhar havalandırma bacaları
6- 3 mm. arduaz korumalı membran

gold dekorasyon destek

Musique de démonstration.